Karolina Osowiecka

Karolina Osowiecka

Stanowisko: prawnik
Telefon: +48223395400
Categories: Starsi prawnicy
Obsługa transakcji M&A / Spory korporacyjne

Radca prawny / Senior Associate

W swojej praktyce zajmuje się obsługą prawną procesów inwestycyjnych, zapewniając wsparcie przedsiębiorcom w ich działalności, w szczególności przy strategicznych projektach. Doradza w zakresie niezbędnych wymogów prawnych, identyfikuje ryzyka, sporządza i negocjuje kluczową dokumentację.

Na co dzień porusza się w obszarach prawa gospodarczego, antymonopolowego oraz prawa rynków kapitałowych. Posiada doświadczenie w obsłudze skomplikowanych sporów gospodarczych oraz reprezentacji m.in. podmiotów nadzorowanych w postępowaniach przed organami administracji – KNF i UOKiK.

Absolwentka studiów podyplomowych kierunku Prawa Konkurencji w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. W tym obszarze skutecznie prowadzi procedury zgłoszenia zamiaru koncentracji, a także analizuje czyny nieuczciwej konkurencji i nieuczciwe praktyki rynkowe.

Stale poszerza swoje kompetencje, m.in. biorąc udział w studiach podyplomowych pt. Bankowość i finanse dla prawników prowadzonych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W 2022 roku złożyła egzamin radcowski, wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Kontakt

DMS DeBenedetti Majewski Szcześniak
tel.: +48 22 339 54 00
email: kosowiecka@dms-legal.com