DOŚWIADCZENIE ZBUDOWANE NA ZAUFANIU

O NAS

DMS to butikowa polska kancelaria prawna specjalizująca się w obsłudze prawnej firm w zakresie fuzji i przejęć, restrukturyzacji i upadłości, sporów korporacyjnych i gospodarczych oraz transakcji finansowych i postępowań karnych.

Wśród naszych klientów są:

  • wiodące polskie i międzynarodowe instytucje finansowe i przedsiębiorstwa;
  • towarzystwa ubezpieczeniowe;
  • podmioty działające w sektorach bankowości i finansów;
  • fundusze inwestycyjne;
  • spółki aktywne na rynku energii odnawialnych, technologii, mediów i telekomunikacji, nieruchomości;
  • spółki produkcyjne.

Kancelaria DMS i prawnicy z nią współpracujący są od lat wyróżniani przez międzynarodowe, opiniotwórcze gremia, takie jak Chambers Europe, Legal 500, IFLR 1000, Corporate International Magazine, które doceniają ich prawniczą wiedzę i innowacyjne myślenie. W rankingu rekomendacji Forbes, Kancelaria DMS została sklasyfikowana jako jedna ze 100 najlepszych kancelarii prawnych w Polsce, szczególnie często polecana w obszarze sporów sądowych, prawa karnego w tym karnego gospodarczego, obsługi transakcji finansowych i M&A oraz upadłości i restrukturyzacji.

Klienci zwracają się do nas ze sprawami, które wymagają zrozumienia specyfiki działania poszczególnych branż, rynków czy też znajomości złożonych transakcji. Dzięki temu, że nasi adwokaci i radcowie prawni mają doświadczenie we współpracy z bankami, funduszami oraz pracowali ramię w ramię z zespołami transakcyjnymi klientów przy fuzjach i przejęciach – możemy zaoferować klientom instytucjonalnym specjalistyczne wsparcie, jakiego potrzebują.

Sprawy, w które się angażujemy są niejednokrotnie skomplikowane i nietypowe. Dlatego też działamy nieszablonowo. Proponujemy przemyślane, niestandardowe rozwiązania prawne, dzięki którym nasi klienci – firmy polskie i międzynarodowe, korporacje, firmy ubezpieczeniowe, fundusze czy firmy private equity – mogą wzmocnić pozycję na rynku i zrealizować swoje cele, ograniczając związane z tymi działaniami ryzyka prawne.

Zatrudniając DMS klienci korzystają nie tylko z szerokiej wiedzy i bogatego doświadczenia naszych prawników, ale także ponad 3000 prawników zatrudnionych w ponad 80 innych kancelariach zrzeszonych w międzynarodowej sieci kancelarii prawnych – Globalaw. Jako jedyna polska kancelaria, która jest członkiem tej organizacji od ponad 10 lat, możemy świadczyć pomoc prawną także przy realizacji projektów międzynarodowych i zagranicznych.

Chcesz podjąć z nami współpracę?
Jest coś o co chciałbyś zapytać?