ZESPÓŁ

Maria Niepiekło

Radca prawny, Senior Associate Języki obce: język niemiecki i angielski. PUBLIKACJE >>
WYKAZ OSIĄGNIĘĆ w pracy naukowo-badawczej >>

Kontakt:

DMS DeBenedetti Majewski Szcześniak tel.+ 48 22 339 54 00 mniepiekło@dms-legal.com

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw sądowych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, w tym prawa spółek, sporów między wspólnikami oraz między spółkami i ich wspólnikami lub akcjonariuszami, sporów związanych z nabywaniem i przejmowaniem spółek i przedsiębiorstw, a także z zakresu prawa papierów wartościowych oraz odszkodowań.

Reprezentuje klientów w skomplikowanych sporach sądowych przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi, jak również przed Sądem Najwyższym oraz w postępowaniach mediacyjnych.

Posiada również wieloletnie doświadczenie w zakresie fuzji i przejęć. Dodatkowo interesuje się prawem własności intelektualnej oraz nieuczciwej konkurencji.

W latach 1997 – 2004 praktykowała w międzynarodowej kancelarii Noerr Stiefenhofer Lutz w Warszawie i Monachium, obsługującej zagranicznych klientów, zwłaszcza z niemieckiego obszaru językowego. W latach 2005 – 2009 była współzałożycielem i partnerem polskiej kancelarii Jara & Partners obsługującej średnie i duże podmioty gospodarcze krajowe i zagraniczne.

Jest autorką lub współautorką publikacji z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa własności intelektualnej, w szczególności skierowanych do zagranicznych odbiorców.

Radca prawny od 1998 roku.

Z Kancelarią DMS współpracuje od 2009 roku.

Absolwentka Wydziału Prawa i  Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytetu w Salzburgu. Ukończyła także Studia Prawa Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download redmi firmware
Download Nulled WordPress Themes
download udemy paid course for free