ZESPÓŁ

Michał Szpakowski

Adwokat, Senior Associate Języki obce: język angielski. PUBLIKACJE >>
WYKAZ OSIĄGNIĘĆ w pracy naukowo-badawczej >>

Kontakt:

DMS DeBenedetti Majewski tel.+ 48 22 339 54 00 mszpakowski@dms-legal.com

Michał Szpakowski zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa spółek, transakcji fuzji i przejęć, private equity i venture capital, prawa papierów wartościowych i rynku finansowego, w szczególności finansowania korporacyjnego oraz sporami sądowymi z zakresu prawa gospodarczego.
Obsługuje fundusze venture capital i private equity, w tym podmioty z udziałem podmiotów publicznych. Kierował i uczestniczył w szeregu transakcji obejmujących: badania i analizę prawną, bieżące sprawy korporacyjne, transakcje kupna i sprzedaży praw udziałowych w spółkach handlowych na różnych etapach ich istnienia, od powstania poprzez połączenie, przekształcenie, likwidację, po upadłość.
Posiada doświadczenie w problematyce transakcji fuzji i przejęć z udziałem polskich oraz zagranicznych podmiotów prawnych, w tym prywatyzacji, a także sporów sądowych z zakresu prawa spółek i prawa cywilnego.
Reprezentuje zarówno oskarżonych, jak i pokrzywdzonych w procesach karnych związanych z odpowiedzialnością członków organów za zobowiązania kierowanych przez nich podmiotów oraz działaniem na szkodę podmiotów.
Zakres jego praktyki obejmuje również prawo własności intelektualnej i nowych technologii, prawo energetyki odnawialnej oraz pozyskiwanie finansowania z funduszy europejskich.
Członek Izby Adwokackiej w Warszawie, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie kadencji 2016 – 2020.

Z kancelarią DMS współpracuje od 2008 roku.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy paid course
download xiomi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
online free course
Kiedy aspekty prawne mogą zagrozić fuzji
www.prawnik.pl
2011-11-01v