o nas

O DMS

DMS to wiodąca polska kancelaria prawna, która specjalizuje się w obsłudze prawnej firm w zakresie fuzji i przejęć, restrukturyzacji i upadłości, sporów korporacyjnych i gospodarczych oraz transakcji finansowych i postępowań karnych. Rokrocznie znajdujemy się w rankingach najlepszych polskich kancelarii w wymienionych kategoriach.

Nasi prawnicy są uznanymi autorytetami w swoich dziedzinach.

Nasi prawnicy są wyróżniani przez międzynarodowe, opiniotwórcze gremia, takie jak Chambers Europe, Legal 500 czy Corporate International Magazine, które doceniają ich prawniczą wiedzę i innowacyjne myślenie. Możemy szybko tworzyć silne zespoły dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów prowadzących działalność gospodarczą lub inwestycyjną.

Oferujemy więcej niż tylko wiedzę prawniczą.

Wiele firm zwraca się do nas ze sprawami, które wymagają zrozumienia specyfiki działania poszczególnych branż, rynków czy też znajomości złożonych transakcji. Dzięki temu, że nasi adwokaci i radcowie prawni mają doświadczenie we współpracy z bankami, funduszami oraz pracowali ramię w ramię z zespołami transakcyjnymi klientów przy fuzjach i przejęciach – możemy zaoferować klientom instytucjonalnym specjalistyczne wsparcie, jakiego potrzebują.

Nasz sposób działania jest źródłem naszego sukcesu.

W DMS często zajmujemy się skomplikowanymi, nietypowymi sprawami, dlatego też działamy nieszablonowo. Proponujemy przemyślane, niestandardowe rozwiązania prawne, dzięki którym nasi klienci – firmy polskie i międzynarodowe, korporacje, firmy ubezpieczeniowe, fundusze czy firmy private equity – mogą wzmocnić pozycję na rynku i zrealizować swoje cele, ograniczając związane z tymi działaniami ryzyka prawne.

Oferujemy globalne podejście ukierunkowane na zrealizowanie strategicznych celów naszych klientów.

Zatrudniając DMS klienci korzystają nie tylko z szerokiej wiedzy i bogatego doświadczenia naszych prawników, ale także ponad 4500 prawników zatrudnionych w ponad 100 innych kancelariach w 85 krajach, zrzeszonych w międzynarodowej sieci kancelarii prawnych – Globalaw. Jako jedyna polska kancelaria, która jest członkiem tej organizacji od ponad 10 lat, możemy świadczyć pomoc prawną także przy realizacji projektów międzynarodowych i zagranicznych. Mówimy po polsku, angielsku, niemiecku, hiszpańsku.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.