ZESPÓŁ

Piotr Frelak

Radca Prawny / Counsel Języki obce: angielski i norweski PUBLIKACJE >>
WYKAZ OSIĄGNIĘĆ w pracy naukowo-badawczej >>

Kontakt:

DMS DeBenedetti Majewski Szcześniak tel.+ 48 22 339 54 00 pfrelak@dms-legal.com

Specjalizuje się w procesie cywilnym i arbitrażu. Reprezentuje klientów w sporach korporacyjnych w spółkach publicznych i niepublicznych.

Prowadzi postępowania dotyczące m.in. odpowiedzialności za szkody giełdowe, odpowiedzialności banku za pracowników oraz uchwał organów spółek.

Jako doradca restrukturyzacyjny łączy doradztwo w zakresie sporów z praktyką dotycząca spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Występuje po stronie wierzycieli i dłużników w postępowaniach o ogłoszenie upadłości oraz postepowaniach restrukturyzacyjnych spółek publicznych, emitentów obligacji oraz deweloperów.

Posiada doświadczenie w prawie energetycznym, obejmujące doradztwo na rzecz sprzedawców, dystrybutorów i wytwórców energii, których reprezentuje m.in. w sporach dotyczących umów przyłączeniowych, postępowaniach taryfowych, negocjacjach OWU umów sprzedaży i wielu innych kwestiach.

W wolnym czasie prowadzi bloga dotyczącego technik skutecznego pisania i argumentowania w postępowaniach sądowych – www.jakprzekonacsad.pl

Rekomendowany przez Legal 500 w obszarze rozstrzygania sporów.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Radca prawny i doradca restrukturyzacyjny.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.